1985 yılında Bursa merkezli kurulmuş olan firmamız, mekanlarınızı ve sevdiklerinizi olumsuz dış koşullardan korumak ve yaşam konforunuzu arttırmak için çalışmaktadır.

Kurulduğumuz ilk günden bu yana, yaptığımız işlerle, sürekli yükselmeyi hedefleyen bir istikrarla, sektördeki uzman kadromuzla çalışmaya devam etmekteyiz.

Günümüzde her yeni ihtiyaç neredeyse yeni bir tasarıma kapı aralıyor. Biz de vizyonumuzu bu çerçevede oluşturarak değişen ihtiyaçlar karşısında özel tasarımlara ve özel uygulamalara imza atmaya çalışıyoruz.

Çalışan ve müşteri memnuniyetini en yüksek düzeyde tutarak, kalite, güvenlik, çevre ve insana önem veren takım ruhu ile çalışmaktayız. Hedefimiz kaliteli ürünler kullanarak, satış, montaj ve servis aşamalarında siz değerli müşterilerimiz memnun edebilmektir.

 

FAALİYET ALANLARIMIZ

◊ Pimapen

◊ Duşakabin

◊ Cam Balkon

◊ Sineklik

Yaptırmış olduğunuz sistem hangi marka olursa olsun firmamızdan tamir ve onarım konusunda destek alabilirsiniz. Birçok sistem belirli bir kullanımdan sonra fitil sorunları, mekanik sorunlar ve kullanıcı kaynaklı sorunlar yaşayabilmektedir. Bizlerden ürün almış her müşterimiz, satış ve montaj sonrası hizmeti devamlı alabilmektedir.

Dekorasyon ve konfor için yapı teknik ürünlerine her daim ihtiyaç duyacaksınız. Bu doğrultuda, firma ararken, aceleci davranmadan detaylı bir araştırma yaparak karar veriniz.